Franz Zorn (Avstrija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Josef Kreuzberger (Avstrija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Martin Leitner (Avstrija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Jan Klatovsky (Češka)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Jouni Seppaenen (Finska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Tommy Flyktman (Finska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Dmitri Bulankin (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Maksim Zakharov (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Younir Bazeev (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Nikolay Krasnikov (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Per Olov Serenius (Švedska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Per Anders Lindström (Švedska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Fredrik Olsson (Švedska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Švedska Tommy Björklin (Švedska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Viatcheslav Nikulin (Nemčija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Robert Eibl (Nemčija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Anton Weber (Nemčija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Sebastian Gegenbauer (Nemčija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Predstavitev tekmovalcev
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Štartna deklica
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Štartna deklica
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Predstavitev tekmovalcev
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Viatcheslav Nikulin (Nemčija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Franz Zorn (Avstrija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Viatcheslav Nikulin (Nemčija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Younir Bazeev (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Younir Bazeev (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Younir Bazeev (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Nikolay Krasnikov (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Per Olov Serenius - Posa (Švedska) in Nikolay Krasnikov (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Per Olov Serenius - Posa (Švedska) in Dmitri Bulankin (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Ladislav Adorjan, asistent in Thomas Črnčec, snemalec (Mediaspeed TV team)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Ladislav Adorjan, asistent in Thomas Črnčec, snemalec (Mediaspeed TV team)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Tekmovalci na štartu
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Tekmovalci na štartu
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Tekmovalci na štartu
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Tommy Flyktman Finska
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Robert Eibl (Nemčija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Robert Eibl (Nemčija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Younir Bazeev, Nikolaj Krasnikov (oba Rusija); Per Anders Lindstroem (Švedska) in Maksim Zakharov (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Younir Bazeev in Nikolaj Krasnikov (oba Rusija), Per Anders Lindstroem (Švedska) in Maksim Zakharov (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Nikolaj Krasnikov in Maksim Zakharov (oba Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Maksim Zakharov in Nikolaj Krasnikov (oba Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Nikolaj Krasnikov (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Franz Zorn (Avstrija) in Fredrik Olsson (Švedska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Per Olov Serenius in Per Anders Lindström (oba Švedska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Varnostnik in Franz Zorn (Avstrija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Per Olov Serenius (Švedska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Thomas Črnčec, snemalec
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Ladislav Adorjan, asistent
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Thomas Črnčec, snemalec in Ladislav Adorjan, asistent (Mediaspeed TV team)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Borut Cvetko, fotograf in Ladislav Adorjan, asistent
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Navijačici
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Navijača
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Gunther Bauer (Nemčija) v vožnji s quadom
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Tommy Flyktman (Finska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Viatcheslav Nikulin (Nemčija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Dmitri Bulankin (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Younir Bazeev (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Younir Bazeev in Dmitri Bulankin (oba Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Maksim Zakharov (Rusija) in Per Olov Serenius (Švedska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Per Olov Serenius (Švedska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Maksim Zakharov (Rusija) in Per Olov Serenius (Švedska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Maksim Zakharov (Rusija) in Per Olov Serenius (Švedska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Nikolaj Krasnikov (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Franz Zorn (Avstrija), Dmitri Bulankin (Rusija), Per Anders Lindström (Švedska) in Jan Klatovsky (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Franz Zorn (Avstrija), Dmitri Bulankin (Rusija), Per Anders Lindström (Švedska) in Jan Klatovsky (Češka)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Franz Zorn (Avstrija), Dmitri Bulankin (Rusija), Per Anders Lindström (Švedska) in Jan Klatovsky (Češka)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Franz Zorn (Avstrija), Dmitri Bulankin (Rusija) in Per Anders Lindström (Švedska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Dmitri Bulankin (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Franz Zorn (Avstrija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Dmitri Bulankin (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Tommy Björklin (Švedska), Nikolay Krasnikov (Rusija)in Robert Eibl (Nemčija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Nikolay Krasnikov (Rusija), Robert Eibl in Anton Weber (oba Nemčija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Nikolay Krasnikov (Rusija) in Robert Eibl (Nemčija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Nikolay Krasnikov (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Nikolay Krasnikov (Rusija) in Robert Eibl (Nemčija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Robert Eibl (Nemčija) in Nikolay Krasnikov (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Maksim Zakharov (Rusija) in Tommy Flyktman (Finska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Navijač z zanimivo kapo
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Navijač z zanimivo kapo
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Pokali in termovka
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Mediaspeed team: Ladislav Adorjan, asistent, Thomas Črnčec, snemalec, Simon Sintič in Borut Cvetko, fotografa
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Borut Cvetko, fotograf in Jerzy Rusko, poljski fotograf
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Franz Zorn (Avstrija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Younir Bazeev (Rusija), zmagovalec
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Franz Zorn (Avstrija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Franz Zorn (Avstrija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Franz Zorn (Avstrija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Younir Bazeev (Rusija), zmagovalec in Per Olov Serenius - Posa (Švedska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Zmagovalni oder: Franz Zorn (Avstrija, Younir Bazeev (Rusija), zmagovalec in Per Olov Serenius - Posa (Švedska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Zmagovalni oder: Franz Zorn (Avstrija, Younir Bazeev (Rusija), zmagovalec in Per Olov Serenius - Posa (Švedska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Younir Bazeev (Rusija), zmagovalec in Per Olov Serenius - Posa (Švedska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Motorji
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Vhod na stadion
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Tudi gokart na ledu, s spyke-i
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Tudi gokart na ledu, s spyke-i
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Navijač
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Električni zaganjač motorja
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Thomas Črnčec, snemalec in Borut Cvetko med intervjujem z Guentherjem Bauerjem (Nemčija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Tudi gokart na ledu, s spyke-i
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Franz Zorn (Avstrija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Motor
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Zagon motorja
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Motor
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Motor
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Motor in električni zaganjač
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Sebastian Gegenbauer (Nemčija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Mladi voznik na ledu
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Mladi voznik na ledu
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Ladislav Adorjan, asistent
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Bavarski strelec
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Bavarski strelec
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Štartni deklici
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Tekmovalca na štartu
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Tekmovalec na štartu
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Viatcheslav Nikulin (Nemčija) in Nikolay Krasnikov (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Per Olov Serenius (Švedska) in Viatcheslav Nikulin (Nemčija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Dmitri Bulankin (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Dmitri Bulankin (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Sebastian Gegenbauer (Nemčija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Younir Bazeev (Rusija) in Tommy Björklin (Švedska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Younir Bazeev (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Viatcheslav Nikulin (Nemčija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Per Olov Serenius (Švedska)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Franz Zorn (Avstrija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Nikolay Krasnikov (Rusija), svetovni prvak med posamezniki v letu 2005
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Motor
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Tekmovalec na štartu
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Tekmovalca na štartu
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Younir Bazeev (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Ladislav Adorjan, asistent
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Younir Bazeev (Rusija)
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka
Franz Zorn (Avstrija) in Borut Cvetko, fotograf
SPEEDWAY NA LEDU, polfinale svetovnega prvenstva posameznikov, 2. dirka