Aleksander Čonda, AMD Krško
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Maks Gregorič, AMTK Ljubljana
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Franci Kalin, selektor slovenske reprezentance
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Izak Šantej, AMD Krško
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Denis Štojs, ST Lendava
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
2. vožnja - RERUN:
Denis Štojs, Tobias Kroner, Norbert Magosi
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
4. vožnja:
Maks Gregorič, Richard Speiser, Roland Kovacs, Andrea Baroni
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
5. vožnja:
Thomas Stange, Aleksander Čonda, Mattia Carpanese, Attila Lörincz
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
7. vožnja:
Tobias Kroner, Maks Gregorič, Mattia Carpanese, Laszlo Szatmari
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
8. vožnja:
Christian Hefenbrock, Norbert Magosi, Aleksander Čonda, Mattia Tadiello
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
9. vožnja-RERUN:
Matej Žagar, Richard Speiser, Mattia Cavicchioli
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
10. vožnja-RERUN:
Denis Štojs, Thomas Stange, Roland Kovacs
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
11. vožnja:
Guglielmo Franchetti, Martin Smolinski, Maks Gregorič, Norbert Magosi
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
12. vožnja:
Tobias Kroner, Aleksander Čonda, Jozsef Tabaka, Andrea Baroni
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
13. vožnja - Matej Žagar: priprave na start kot vzrok za diskvalifikacijo
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
14. vožnja:
Denis Štojs, Richard Speiser, Mattia Tadiello, Attila Lörincz
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
15. vožnja:
Thomas Stange, Izak Šantej, Mattia Cavicchioli, Laszlo Szatmari
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
17. vožnja:
Tobias Kroner, Matej Žagar, Mattia Tadiello, Roland Kovacs
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
19. vožnja:
1. start in padec Richarda Speiserja
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
19. vožnja - RERUN:
Aleksander Čonda, Laszlo Szatmari, Guglielmo Franchetti
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
20. vožnja:
Matej Žagar, Thomas Stange, Norbert Magosi, Andrea Baroni
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar, Jozsef Tabaka, Tobias Kroner, Guglielmo Franchetti
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
23. vožnja:
Mattia Tadiello, Denis Štojs, Laszlo Szatmari, Christian Hefenbrock
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
24. vožnja:
Izak Šantej, Mattia Carpanese, Norbert Magosi
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
25. vožnja:
Jozsef Tabaka, Thomas Stange, Maks Gregorič, Mattia Tadiello
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
26. vožnja
Martin Smolinski, Nemčija in Matej Žagar
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Mitja Požrl in Matija Duh
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Ekipa Slovenije med ogledom proge
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Ekipa Slovenije po ogledu steze
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Martin Smolinski, Nemčija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Izak Šantej, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Ekipa Slovenije
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Ekipa Slovenije
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Ekipa Italije
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Ekipa Madžarske
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Tobias Kroner, Nemčija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Martin Smolinski, Nemčija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Christian Hefenbrock, Nemčija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Richard Speiser, Nemčija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Thomas Stange, Nemčija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Laszlo Szatmari, Madžarska
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Norbert Magosi, Madžarska
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Jozsef Tabaka, Madžarska
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Roland Kovacs, Madžarska
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Attila Lörincz, Madžarska
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Ekipa Nemčije
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Mattia Tadiello, Italija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Mattia Cavicchioli, Italija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Guglielmo Franchetti, Italija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Andrea Baroni, Italija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Mattia Carpanese, Italija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Denis Štojs, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Izak Šantej, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Maks Gregorič, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Denis Štojs, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Denis Štojs, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Jozsef Tabaka, Madžarska, Izak Šantej, Slovenija, Guglielmo Franchetti, Italija, Christian Hefenbrock, Nemčija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Izak Šantej, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Maks Gregorič, Slovenija, Attila Lörincz, Madžarska
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Maks Gregorič, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Maks Gregorič, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Franci Kalin, Matej Žagar, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Denis Štojs, Slovenija, Martin Smolinski, Nemčija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Denis Štojs, Slovenija, Martin Smolinski, Nemčija, Jozsef Tabaka, Madžarska
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Denis Štojs, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Mattia Tadiello, Italija, Matej Žagar, Slovenija,Tobias Kroner, Nemčija,
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Tobias Kroner, Nemčija, Mattia Tadiello, Italija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Tobias Kroner, Nemčija, Matej Žagar, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Poškodovan motor Richarda Speiserja
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar, Aleksander Čonda, Maks Gregorič
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Mattia Carpanese, Italija, Aleksander Čonda, Slovenija, Roland Kovacs, Madžarska
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Mattia Carpanese, Italija, Martin Smolinski, Nemčija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Mattia Carpanese, Italija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Mattia Carpanese, Italija, Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Aleksander Čonda, Slovenija, Mattia Carpanese, Italija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar, Slovenija, Tobias Kroner, Nemčija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar, Slovenija, Tobias Kroner, Nemčija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar, Slovenija, Tobias Kroner, Nemčija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Guglielmo Franchetti, Italija, Matej Žagar, Slovenija, Jozsef Tabaka, Madžarska
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar, Slovenija, Jozsef Tabaka, Madžarska
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar, Slovenija, Jozsef Tabaka, Madžarska
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar, Slovenija, Jozsef Tabaka, Madžarska
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Mattia Tadiello, Italija, Denis Štojs, Slovenija, Christian Hefenbrock, Nemčija, Laszlo Szatmari, Madžarska
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Denis Štojs, Slovenija, Christian Hefenbrock, Nemčija, Mattia Tadiello, Italija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Denis Štojs, Slovenija, Christian Hefenbrock, Nemčija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Denis Štojs, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Izak Šantej, Slovenija, Mattia Carpanese, Italija, Norbert Magosi, Madžarska
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Denis Štojs, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Mattia Carpanese, Italija, Izak Šantej, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Norbert Magosi, Madžarska, Izak Šantej, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Norbert Magosi, Madžarska, Izak Šantej, Slovenija, Mattia Carpanese, Italija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Izak Šantej, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Jozsef Tabaka, Madžarska, Thomas Stange, Nemčija, Maks Gregorič, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Jozsef Tabaka, Madžarska, Thomas Stange, Nemčija, Maks Gregorič, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Jozsef Tabaka, Madžarska, Thomas Stange, Nemčija, Maks Gregorič, Slovenija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar, Martin Smolinski, Nemčija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar, Martin Smolinski, Nemčija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar na rokah slovenske ekipe
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar, Tomaž Požrl, Aleksander Čonda, Martin Smolinski, Nemčija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar in Martin Smolinski, Nemčija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Matej Žagar in Martin Smolinski, Nemčija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Janos Nadasdi, Christian Froschauer, Renzo Giannini
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Janos Nadasdi, Christian Froschauer, Renzo Giannini
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Nemčija, Tomaž Požrl, Italija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Nemčija, Slovenija, Italija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Nemčija, Slovenija, Italija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Nemčija, Slovenija, Italija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Nemčija, Slovenija, Italija
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Slovenska ekipa
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Slovenska ekipa
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Slovenska ekipa slavi s svojimi navijači
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1
Slovenska ekipa slavi s svojimi navijači
SPEEDWAY, SP ekip, kvalifikacije 1