Aleksander Čonda, AMD Krško, 3. mesto na dirki
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Matija Duh, AMD Krško, 12. mesto
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
4. vožnja
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
7. vožnja
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
8. vožnja
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
9. vožnja
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
10. vožnja
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
15. vožnja
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
16. vožnja
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
17. vožnja
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
18. vožnja
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
21. vožnja
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Jozsef Tabaka, Madžarska
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Alessandro Milanese, Italija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Richard Wolf, Češka
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Fritz Wallner, Avstrija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Tihanyi Sandor, Madžarska
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Milen Manev, Bolgarija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Alessandro Novello, Italija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Alexandro Toma, Romunija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Lukas Simon, Avstrija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Fanica Popa, Romunija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Denis Gizatullin, Rusija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Theo Pijper, Francija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Mathieu Tresarrieu, Francija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Ivan Vargek, Hrvaška
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Matija Duh, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Christian Pelikan, Avstrija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Daniel Gappmaier, Avstrija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Matija Duh, Slovenija, Ivan Vargek, Hrvaška, Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Matija Duh, Aleksander Čonda, oba Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Alessandro Milanese, Italija, Fritz Wallner, Avstrija, Richard Wolff, Češka, Jozsef Tabaka, Madžarska
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Alessandro Milanese, Italija, Fritz Wallner, Avstrija, Richard Wolff, Češka, Jozsef Tabaka, Madžarska
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Alessandro Milanese, Italija, Fritz Wallner, Avstrija, Richard Wolff, Češka
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Alexandro Toma, Romunija, Milen Manev, Bolgarija, Alessandro Novello, Italija, Sandor Tihanyi, Madžarska
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Sandor Tihanyi, Madžarska
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Fanica Popa, Romunija, Denis Gizatullin, Rusija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Mathieu Tressarieu, Ivan Vargek, Hrvaška, Francija, Aleksander Čonda, Slovenija, Matija Duh, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Mathieu Tressarieu, Ivan Vargek, Hrvaška, Francija, Aleksander Čonda, Slovenija, Matija Duh, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija, Mathieu Tressarieu, Francija, Matija Duh, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija, Mathieu Tressarieu, Francija, Matija Duh, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija, Mathieu Tressarieu, Francija, Matija Duh, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija, Mathieu Tressarieu, Francija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Mathieu Tressarieu, Francija, Matija Duh, Slovenija, Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Matija Duh, Slovenija, Mathieu Tressarieu, Francija, Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Lukas Simon, Avstrija, Sandor Tihanyi, Madžarska, Jozsef Tabaka, Madžarska, Mathieu Tressarieu, Francija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Lukas Simon, Avstrija, Sandor Tihanyi, Madžarska, Jozsef Tabaka, Madžarska, Mathieu Tressarieu, Francija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Sandor Tihanyi, Madžarska, Jozsef Tabaka, Madžarska, Mathieu Tressarieu, Francija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Richard Wolff, Češka, Alessandro Novello, Italija, Matija Duh, Slovenija, Denis Gizatullin, Rusija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Richard Wolff, Češka, Alessandro Novello, Italija, Matija Duh, Slovenija, Denis Gizatullin, Rusija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Denis Gizatullin, Rusija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Matija Duh, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Theo Pijper, Nizozemska, Aleksander Čonda, Slovenija, Fritz Wallner, Avstrija, Toma Alexandro, Romunija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Theo Pijper, Nizozemska, Aleksander Čonda, Slovenija, Fritz Wallner, Avstrija, Toma Alexandro, Romunija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Fritz Wallner, Avstrija, Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija, Fritz Wallner, Avstrija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
v vodstvu: Denis Gizatullin, Rusija, Aleksander Čonda, Slovenija, Jozsef Tabaka, Madžarska, Milen Manev, Bolgarija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
v vodstvu: Denis Gizatullin, Rusija, Aleksander Čonda, Slovenija, Jozsef Tabaka, Madžarska, Milen Manev, Bolgarija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
v vodstvu: Denis Gizatullin, Rusija, Aleksander Čonda, Slovenija, Jozsef Tabaka, Madžarska, Milen Manev, Bolgarija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija, Jozsef Tabaka, Madžarska
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Jozsef Tabaka, Madžarska, Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Alessandro Milanese, Italija, Matija Duh, Slovenija, Sandor Tihanyi, Madžarska, Theo Pijper, Nizozemska
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Alessandro Milanese, Italija, Matija Duh, Slovenija, Sandor Tihanyi, Madžarska, Theo Pijper, Nizozemska
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Matija Duh, Slovenija, Alessandro Milanese, Italija, Sandor Tihanyi, Madžarska
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Matija Duh, Slovenija, Alessandro Milanese, Italija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Jozsef Tabaka, Madžarska, Ivan Vargek, Hrvaška, Allesandro Novello, Italija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Jozsef Tabaka, Madžarska, Allesandro Novello, Italija, Ivan Vargek, Hrvaška, Theo Pijper, Nizozemska
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Jozsef Tabaka, Madžarska, Theo Pijper, Nizozemska
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Jozsef Tabaka, Madžarska, Theo Pijper, Nizozemska
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Denis Gizatullin, Rusija, Alessandro Milanese, Italija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Mathieu Tresarrieu, Francija, Alessandro Milanese, Italija, Denis Gizatullin, Rusija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Sandor Tihanyi, Madžarska, Richard Wolff, Češka, Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija, Richard Wolff, Češka, Sandor Tihanyi, Madžarska
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Matija Duh, Slovenija, Richard Wolff, Češka, Alessandro Novello, Italija, Denis Gizatullin, Rusija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Fanica Popa, Romunija, Matija Duh, Slovenija, Alexandro Toma, Romunija, Jozsef Tabaka, Madžarska
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Fanica Popa, Romunija, Matija Duh, Slovenija, Richard Wolff, Češka
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija, Alessandro Novello, Italija, Alessandro Milanese, Italija, Lukas Simon, Avstrija,
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija, Alessandro Novello, Italija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
v vodstvu: Alessandro Milanese, Italija, Aleksander Čonda, Slovenija, Lukas Simon, Avstrija, Alessandro Novello, Italija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija, Sandor Tihanyi, Madžarska
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija, Sandor Tihanyi, Madžarska
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Richard Wolff, Češka, Jozsef Tabaka, Madžarska, Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije
Richard Wolff, Češka, Jozsef Tabaka, Madžarska, Aleksander Čonda, Slovenija
SPEEDWAY, Evropsko prvenstvo članov, kvalifikacije