Izak Šantej (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Ivan Vargek (SK Unia Goričan)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jurica Pavlic (SK Unia Goričan)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matej Žagar (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Aleksander Čonda (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Manuel Novotny (Avstrija)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Maks Gregorič (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matic Voldrih (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matija Duh (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Manuel Hauzinger (Avstrija)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Nikola Martinec (SK Prelog)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Heinrich Schatzer (Avstrija)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Nikola Pigac (SK Unia Prelog)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Denis Štojs (ST Lendava)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Fritz Wallner (Avstrija)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Dino Kovačić (SK Unia Goričan)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Ivan Vargek (SK Unia Goričan), Matej Žagar (AMTK Ljubljana), Jurica Pavlic (SK Unia Goričan), Izak Šantej (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matej Žagar (AMTK Ljubljana), Jurica Pavlic (SK Unia Goričan), Izak Šantej (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Izak Šantej (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Maks Gregorič (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matic Voldrih (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Nikola Pigac (SK Prelog), Fritz Wallner (Avstrija), Denis Štojs (ST Lendava)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Fritz Wallner (Avstrija), Denis Štojs (ST Lendava)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko, Matej Žagar (oba AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matej Žagar (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matej Žagar (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Fritz Wallner (Avstrija), Heinrich Schatzer (Avstrija), Matic Voldrih (AMTK Ljubljana), Jurica Pavlic (SK Unia Goričan)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Aleksander Čonda (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Aleksander Čonda (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Denis Štojs (ST Lendava) v ozadju Matej Žagar (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matej Žagar (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matej Žagar (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matej Žagar (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana) in njegov trener Franci Kalin
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jurica Pavlic (SK Unia Goričan)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jurica Pavlic (SK Unia Goričan)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Franci Žagar in Matic Voldrih (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko, Matej Žagar (oba AMTK Ljubljana) in njegova sestra Katarina
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko, Matej Žagar (oba AMTK Ljubljana) in njegova sestra Katarina
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matej Žagar (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matija Duh (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Nikola Martinec (SK Prelog), Jurica Pavlic (SK Unia Goričan), Aleksander Čonda (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matej Žagar in Jernej Kolenko (oba AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko in Matej Žagar (oba AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana), Matej Žagar (AMTK Ljubljana) in Izak Šantej (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana), Matej Žagar (AMTK Ljubljana) in Izak Šantej (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana), Matej Žagar (AMTK Ljubljana) in Izak Šantej (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jurica Pavlic (SK Unia Goričan), Matej Žagar (AMTK Ljubljana), Izak Šantej (AMD Krško), Ivan Vargek (SK Unia Goričan)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jurica Pavlic (SK Unia Goričan), Matej Žagar (AMTK Ljubljana), Ivan Vargek (SK Unia Goričan), Izak Šantej (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jurica Pavlic (SK Unia Goričan), Matej Žagar (AMTK Ljubljana), Izak Šantej (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jurica Pavlic (SK Unia Goričan), zadaj Matej Žagar (AMTK Ljubljana),
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Izak Šantej (AMD Krško), Jurica Pavlic (SK Unia Goričan), Matej Žagar (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matej Žagar (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Ivan Vargek (SK Unia Goričan)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Aleksander Čonda (AMD Krško), Maks Gregorič (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Aleksander Čonda (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matija Duh (AMD Krško), Heinrich Schatzer (Avstrija), Nikola Martinec (SK Prelog), Manuel Hauzinger (Avstrija)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Nikola Martinec (SK Prelog)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matija Duh (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Fritz Wallner (Avstrija), Nikola Pigac (SK Prelog), Denis Štojs (ST Lendava), Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Fritz Wallner (Avstrija)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Denis Štojs (ST Lendava)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matija Duh (AMD Krško), Aleksander Čonda (AMD Krško), Nikola Pigac (SK Unia Goričan)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Izak Šantej (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matija Duh (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Izak Šantej (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Ivan Vargek (SK Unia Goričan), Manuel Hauzinger (Avstrija), Denis Štojs (ST Lendava)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Manuel Hauzinger (Avstrija), Denis Štojs (ST Lendava)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Maks Gregorič (AMTK Ljubljana), Nikola Martinec (SK Prelog), Matej Žagar in Jernej Kolenko (oba AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jurica Pavlic (SK Unia Goričan)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Nikola Martinec (SK Prelog), Izak Šantej (AMD Krško), Heinrich Schatzer, Manuel Novotny (oba Avstrija)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Aleksander Čonda (AMD Krško), Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Denis Štojs (ST Lendava), Matej Žagar (AMTK Ljubljana), Matija Duh (AMD Krško), Matic Voldrih (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Denis Štojs (ST Lendava), Matej Žagar, Matic Voldrih (oba AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Denis Štojs (ST Lendava), Heinrich Schatzer (Avstrija), Izak Šantej (AMD Krško), Maks Gregorič (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Maks Gregorič (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Samo Kukovica in motor Izaka Šanteja
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Nikola Martinec (SK Prelog)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jurica Pavlic (SK Unia Goričan) in Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana), Jurica Pavlic (SK Unia Goričan)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana), Jurica Pavlic (SK Unia Goričan)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana), Jurica Pavlic (SK Unia Goričan)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Izak Šantej (AMD Krško), Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana), Matic Voldrih (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana), Matic Voldrih (AMTK Ljubljana), Izak Šantej (AMD Krško),
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Izak Šantej (AMD Krško), Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana), Manuel Hauzinger (Avstrija)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Manuel Hauzinger (Avstrija), Jernej Kolenko (AMTK Ljubljana), Izak Šantej (AMD Krško), Matic Voldrih (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Dino Kovačič (SK Prelog), Maks Gregorič (AMTK Ljubljana), Matija Duh (AMD Krško), Ivan Vargek (SK Unia Goričan)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Dino Kovačič (SK Prelog), Maks Gregorič (AMTK Ljubljana), Matija Duh (AMD Krško), Ivan Vargek (SK Unia Goričan)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matija Duh (AMD Krško), Maks Gregorič (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jurica Pavlic (SK Unia Goričan), Nikola Martinec (SK Prelog), Denis Štojs (ST Lendava), Aleksander Čonda (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Denis Štojs (ST Lendava), Aleksander Čonda (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jurica Pavlic (SK Unia Goričan), Denis Štojs (ST Lendava), Aleksander Čonda (AMD Krško), Nikola Martinec (SK Prelog)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jurica Pavlic (SK Unia Goričan), Denis Štojs (ST Lendava), Nikola Martinec (SK Prelog), Aleksander Čonda (AMD Krško),
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jurica Pavlic (SK Unia Goričan), Denis Štojs (ST Lendava), Nikola Martinec (SK Prelog), Aleksander Čonda (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jurica Pavlic (SK Unia Goričan), Izak Šantej (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jurica Pavlic (SK Unia Goričan), Izak Šantej (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Izak Šantej (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Izak Šantej (AMD Krško)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Jernej Kolenko, Matej Žagar (oba AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matej Žagar, Jernej Kolenko (oba AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matej Žagar, Jernej Kolenko (oba AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matej Žagar (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matej Žagar (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matej Žagar (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A
Matej Žagar (AMTK Ljubljana)
SPEEDWAY DP posameznikov 2008 1. dirka, Skupina A